Z novim letom je Go zveza Slovenije v povezavi s posameznimi klubi vzpostavila enoten nabor naslovov elektronske pošte, namenjenih delovanju zveze in klubov, na domeni go-zveza.si. Dosedanji uradni e-mail slovenske go zveze (slovenia@eurogofed.org) bo sicer ostal v uporabi, vendar bo namenjen predvsem mednarodni komunikaciji, na primer dopisom v okviru Evropske go federacije (EGF) in Mednarodne go zveze (IGF).

Novi splošni naslov Go zveze Slovenije je info@go-zveza.si, ki je namenjen vsem vprašanjem, obvestilom in stikom z javnostjo. Naslov vodstva zveze je office@go-zveza.si, naslov skrbnika spletne strani zveze pa je webmaster@go-zveza.si. Poštni naslov registration@go-zveza.si je namenjen izključno prijavam na turnirje in njihovim potrditvam ali popravkom. Svoj poštni naslov ima tudi vsako od slovenskih go društev: Go društvo Kranj uporablja kranj@go-zveza.si, Go društvo Ljubljana ima naslov ljubljana@go-zveza.si, Go društvu Maribor je mogoče pisati na maribor@go-zveza.si, naslov Go društva Novo mesto pa je novo.mesto@go-zveza.si.