home forum slovensko

Slovenian masters

5 dan
  1. Igor Bizjak +, 5 dan (1979, GC Maribor)

  2. Leon Matoh, 5 dan (1993, GC Novo mesto)

  3. Eduard Ekart, 5 dan (1994, GC Ljubljana)

  4. Jure Klemenčič, 5 dan (1994, GC Ljubljana)

  5. Milan Zakotnik, 5 dan (1994, GC Kranj)

  6. Tamar Čefarin, 5 dan (2000, GC Novo mesto)

  7. Gregor Butala, 5 dan (2008, GC Ljubljana)

4 dan
  1. Lojze Šuc, 4 dan (h.c., GC Ljubljana)

  2. Andrej Flajs, 4 dan (1980, GC Ljubljana)

  3. Peter Gaspari +, 4 dan (1980, GC Ljubljana)

  4. Primož Pečenko +, 4 dan (1980, GC Ljubljana)

  5. Dušan Jukič, 4 dan (1983, GC Novo mesto)

  6. Bojan Rojs, 4 dan (1993, GC Maribor)

  7. Mirko Rupel, 4 dan (1998, GC Kranj)

  8. Goran Šiška, 4 dan (2003, GC Kranj)

3 dan
  1. Radovan Golja, 3 dan (h.c., GC Ljubljana)

  2. Milijan Vuksanović, 3 dan (1965, GC Ljubljana)

  3. Miro Mrak, 3 dan (1994, GC Kranj)

  4. Miklavž Mastinšek, 3 dan (1997, GC Maribor)

  5. Janez Janža, 3 dan (1997, GC Maribor)

  6. Aleš Pogačnik, 3 dan (1997, GC Kranj)

  7. Andrej Kralj, 3 dan (1998, GC Ljubljana)

  8. Matevž Harlander, 3 dan (2003, GC Novo mesto)

  9. Timotej Šuc, 3 dan (2007, GC Ljubljana)

  10. Damir Galić, 3 dan (2008, GC Ljubljana)

2 dan
  1. Črtomir Tavzes, 2 dan (h.c., GC Kranj)

  2. Andrej Šturm, 2 dan (1965, GC Ljubljana)

  3. Jože Intihar +, 2 dan (1966, GC Ljubljana)

  4. Peter Movrin, 2 dan (1966, GC Ljubljana)

  5. Bogdan Oblak +, 2 dan (1970, GC Ljubljana)

  6. Oton Zagorc, 2 dan (1976, GC Ljubljana)

  7. Davorin Walland, 2 dan (1978, GC Maribor)

  8. Jaroslav Hladky, 2 dan (1979, GC Ljubljana)

  9. Matjaž Chvatal, 2 dan (1984, GC Kranj)

  10. Rado Pintar, 2 dan (1984, GC Kranj)

  11. Bojan Furlan, 2 dan (1985, GC Kope)

  12. Janko Korelc, 2 dan (1986, GC Ljubljana)

  13. Nikolaj Mirtič, 2 dan (1990, GC Kranj)

  14. Marjan Mernik, 2 dan (1995, GC Maribor)

  15. Dušan Harlander, 2 dan (1995, GC Novo mesto)

  16. Marjan Drobež, 2 dan (2005, GC Ljubljana)

  17. Luka Čamernik, 2 dan (2010, GC Ljubljana)

  18. Tim Klančišar, 2 dan (2015, GC Ljubljana)

1 dan
  1. Ervin Fink +, 1 dan (h.c., GC Ljubljana)

  2. Zdravko Krvavica, 1 dan (h.c., GC Ljubljana)

  3. Lovro Šturm, 1 dan (1963, GC Ljubljana)

  4. Stjepan Udovič, 1 dan (1965, GC Ljubljana)

  5. Dušan Kosanovič, 1 dan (1972, GC Ljubljana)

  6. Franc Dragan, 1 dan (1972, GC Novo mesto)

  7. Francelj Naglič, 1 dan (1974, GC Kranj)

  8. Anton Podrenik, 1 dan (1978, GC Ljubljana)

  9. Alojz Špeh, 1 dan (1978, GC Ljubljana)

  10. Vladimir Omejc +, 1 dan (1981, GC Kranj)

  11. Milivoj Piletič, 1 dan (1985, GC Novo mesto)

  12. Janez Rogelj, 1 dan (1985, GC Kranj)

  13. Stojan Horvat, 1 dan (1985, GC Novo mesto)

  14. Ruben Belina, 1 dan (1990, GC Ljubljana)

  15. Zoran Černivec, 1 dan (1994, GC Kranj)

  16. Sebastijan Zamuda, 1 dan (2001, GC Ljubljana)

  17. Sebastjan Zamuda, 1 dan (2001, GC Ljubljana)

  18. Jure Jerkovič, 1 dan (2009, GC Kranj)

  19. Igor Nonne, 1 dan (2012, GC Kran)

  20. Miran Gorenec, 1 dan (2013, GC Ljubljana)

 

Slovenian Go Association, Župančičeva 7, 4000 Kranj, VAT number: 52192334

 

© Slovenian Go Association 2005-2017